Jihočeským podnikatelem roku je majitel Moiry Vlček

EOY Jihočeský kraj 01Podnikatelem roku 2017 Jihočeského kraje se stal Mario Vlček, zakladatel a majitel společnosti MOIRA CZ a.s., inovativního českého výrobce funkčního prádla. Odborná porota ocenila úspěšné podnikatelské aktivity i angažovanost Maria Vlčka v rámci oživení historického centra Strakonic.

Ocenění si převzal z rukou Magdaleny Souček, vedoucí partnerky pořadatelské společnosti EY a Zdeňka Pelce, majitele společnosti GZ Media, a.s., držitele titulu EY Podnikatel roku 2015 České republiky a člena hlavní poroty soutěže. „Toto ocenění přišlo v době mého životního jubilea a dlouholetého působení firmy MOIRA na trhu. Díky vlídnosti strakonických obyvatel tam působíme s naší výrobou již přes 29 let a jsme hrdí na to, že MOIRA má dnes kromě výroby i vlastní obchodní řetězec,“ sdělil své první dojmy vítěz Mario Vlček ze společnosti MOIRA CZ a.s.

Soutěž EY Podnikatel roku není jen o číslech, ale především o zajímavých příbězích. Těší nás, že i letos můžeme veřejnosti představit podnikatele, kteří jdou příkladem a jsou inspirací pro ostatní. Osobnosti, kterým se podařilo najít klíč k úspěchu a navzdory překážkám vybudovaly stabilní a fungující firmy, které dávají práci stovkám lidí a obstojí i v zahraniční konkurenci,“ uvedla Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

Byznys je každodenní boj, a když to vyjde, tak to stojí za to. Blahopřeji panu Vlčkovi k ocenění a hned odsud si jedu koupit sportovní prádlo z MOIRY,“ uvedl Zdeněk Pelc, majitel společnosti GZ Media, a.s., držitel titulu EY Podnikatel roku 2015 České republiky a člen hlavní poroty soutěže. (ey)

 

Nepřehlédněte

„V civilizované zemi rozhodují o regionálních záležitostech nikoliv jmenovaní úředníci jako za císaře pána ale zvolená samospráva,“

říká v rozhovoru k patnácti letům krajů hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

netolickyČeské a moravské kraje slaví patnácté narozeniny. Od doby svého vzniku, kdy jejich úřady fungovaly takřka v polních podmínkách, prošly velkým vývojem a změnily se v sebevědomé samosprávné celky respektované na centrální politické úrovni. O tom všem jsme hovořili v „narozeninovém“ rozhovoru s nejmladším ze současných hejtmanů Martinem Netolickým, který stojí v čele Pardubického kraje.

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2019 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji