Hotelová síť Sivek HOTELS uspokojí každého - i Pretty woman, nebo pivaře. Zážitková turistika v Praze láká na nepřeberné množství akcí

Praha je magické město, kde se prolíná historie s romantikou a navíc poskytuje nepřeberné množství zážitků, od poznávání, přes kulturu, až po kulinářské speciality. Ať už navštívíte Prahu pracovně, dovolenkově, nebo ve dvojici, vždy můžete zažít vzrušující chvíle plné pěkných dojmů a uspokojení. Využijte příležitost potěšit se z Prahy na konci léta. K dispozici je vám hotelová síť Sivek HOTELS s výběrem hotelů od těch nejluxusnějších až po cenově dostupnější. Všechny hotely, kromě kvalitního ubytování v lokalitách s vynikajícím dopravním spojením, nabízejí bohatý doprovodný program s atrakcemi a exkurzemi.

Již samotné názvy pobytových balíčků jsou lákavé. Zamilované dvojice vábí Kouzlo romantické Prahy, Pretty woman v Praze, Romantický balíček, Praha na Vltavě, Romantické líbánky v Praze. Příznivce dějin zas potěší Praha i Český Krumlov, nebo Pro milovníky historie. Pro byznysmenů jsou určeny Obchodní setkání v Praze, nebo Business balíček. Jsou zde i cílové skupiny- Pro milovníky piva, Narozeniny v Praze, nebo Pobyt se psem.

Výkonný ředitel sítě Sivek HOTELS Viliam Sivek, jr. k tomu říká: „Návštěvníci se mohou ubytovat v naší síti hotelů v různých částech Prahy. Na výběr mají hotely Kampa Stará Zbrojnice ****, William *** + oba v části Malé Strany, Melantrich *** v části známého Václavského náměstí, Harmony *** v části Nové Město a hotel Selský Dvůr **** v Hostivaři. Všechny mají v nabídce zajímavé pobytové balíčky, které nabízíme prostřednictvím naší incomingové cestovní kanceláře, která ročně přiveze více než 150 000 zahraničních klientů. Hostům nabízíme i poznávací balíčky, jako například Židovská Praha, Praha stověžatá, Praha po stopách rytířů, Prohlídka pivovaru Plzeň, Kutná Hora-město UNESCO, Karlštejn a jiné. Jsme schopni uspokojit i poptávku po akciích na klíč dle zadání klientů a připravit jim okružní jízdy po republice i mimo. Oblíbenou je trasa Česko-Maďarsko-Rakousko, s návštěvami tamních měst Český Krumlov, Budapešť, Vídeň. Pro nejrozmanitější příležitosti máme pro naše hosty připraveny různé balíčky a speciální akce zaměřené na zvýhodněné pobyty spojené se službami. Balíčky upravujeme i podle zvláštních přání klientů.“

Balíčky jsou velmi oblíbené z důvodu naplánování všech služeb předem, čímž se hosté mohou nerušeně a plně věnovat svému programu. Balíčky si lze objednat jako samostatnou službu mailem. Například hotel William nabízí balíčky Praha na Vltavě, Romantický balíček s plavbou lodí po pražských památkách či Business balíček. Hotel Kampa - Stará zbrojnice má zase v nabídce Narozeniny v Praze s večeří při svíčkách včetně narozeninového dortu, Romantické líbánky v Praze, Obchodní setkání v Praze. Hotel Selský dvůr připravil Kouzlo romantické Prahy, Pro milovníky historie, Praha panoramatická i pohádkový Český Krumlov, Pro milovníky piva, Pobyt se psem, Pretty woman v Praze.

„Především dámy osloví pohodlí a relax balíčku Pretty woman v Praze, pokud se nechají svést naší nabídkou relaxačního víkendu v hotelu Selský Dvůr. Přežijí v něm dva dny jako v pohádce! Užijí si víkend s perfektní péčí a kulturou, kosmetikou, masážemi a sladkou tečkou u kávy. Obsahem balíčku je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní pro 2 osoby na 2 noci, ovocný košík a čajový set v hotelovém pokoji. Relaxační Fiji rituál hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C a E. Rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů, s odstraněním staré kůže aplikací kokosového krémového peelingu. Tělový zábal vyživí a do hloubky ošetří poškozenou kůži. K tomu hosté dostanou odpolední moučník s kafíčkem a na přání jim zajistíme kulturní představení, divadlo, nebo pozdní check-out,“ jmenuje V.Sivek.

Dodává, že pro milovníky piva má hotel Selský Dvůr v nabídce stejnojmenný pobytový balíček. Nezapomenutelný výlet pro všechny pivaře začíná už v hotelu. „Hned po příchodu můžete ochutnat z nabídky českých piv. Pak vás čeká pivní túra po pražských barech a hospodách, zakončená večeří. Společníkem vám bude náš průvodce, který pivní svět velmi dobře zná a dokáže o něm poutavě vyprávět. Samozřejmě k dobrému pití patří i dobré jídlo, takže vás nemine ani typická česká večeře. Do obsahu balíčku dále patří ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní pro 2 osoby na 2 noci, nejznámější české lahvové pivo Plzeňský Prazdroj, připravené ke konzumaci přímo v hotelovém pokoji, pivní túra po pražských hradech a hospodách a pozdní check-out dle možností hotelu,“ říká V.Sivek.

Praha se stala populární nejen pro své historické pamětihodnosti, ale pro svoji centrální polohu v Evropě je stále více využívána i pro obchodní jednání a profesní meetingy. Odborný personál každého hotelu ze sítě Sivek HOTELS organizačně pomůže při přípravě těchto setkání. Například Hotel Kampa - Stará zbrojnice nabízí balíčky Obchodní setkání v Praze pro 8 nebo více osob dle požadavků klienta. Obsahem balíčku pro jednu osobu je ubytování na 2 noci, transfer do hotelu / z hotelu, přivítání v hotelu - welcome drink, coffee break a stůl pro 2 osoby na jednání, připojení k internetu. Pro 8 a více osob je nabídka rozšířena o 50 % slevu na pronájem jednacího salonku a zdarma coffee break a zdarma připojení k internetu.

V. Sivek dále upozorňuje: „Do konce tohoto léta a začátkem podzimu se v Praze koná ještě řada atraktivních akcí, které stojí za návštěvu. Jsou to například výstavy- o Leonardovi Da Vinci v Paláci Lucerna, která potrvá do 28.8., nebo Dědictví Karla Velikého 17.7. - 14.10. Festival Letní Letná 16.8. - 3.9. nabízí domácí soubory z nového cirkusu a divadla. Overtone Festival 15. srpna se soustředí na aktuální hudební talenty v oblasti indie, folku, popu, elektroniky či alternativního hip-hopu. Významní akcí je i Vinobraní na Pražském hradě 19. - 20. 9. 2015, kdy královská zahrada nabídne degustaci českých a moravských vín. Pro ty, kteří jsou single a hledají partnera například na dovolenou, je vhodný mezinárodní seznamovací festival Love & Dating Festival 28. - 30. 8. Fanoušci kapely Frankie Goes To Hollywood se mohou těšit. Zpěvák Holly Johnson poprvé přijede do Prahy a to 26. 8. do Průmyslového paláce. Milovníky drahých aut a krásných žen potěší International Prague Car Festival 29. - 30. 8., nebo Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 - 31.8. - 6.9. Gurmáni a zejména vinaři se mohou setkat na reprezentačním královském koštu v Praze 28. 8. Součástí akce bude kromě ochutnávek medailových vín, i slavnostní oceňování vinařů. Prague Ice Cream festival, který se bude konat 30. 8., je ochutnávkou všech druhů zmrzlin místních a světových výrobců,“ zve V. Sivek.

Více informací je na www.sivekhotels.cz

 

Ústecký kraj

logo UK 23

Hejtman: Oldřich Bubeníček, KSČM
Krajské město: Ústí nad Labem
Rozloha: 5335 km2
Počet obyvatel: 830371
Hustota zalidnění: 156 obyvatel/km2
NUTS: Severozápad
Radní: Martin Klika (ČSSD), Jaroslav Foldyna (ČSSD), Stanislav Rybák (KSČM), Jaroslav Komínek (KSČM), Petr Šmíd (SPO-SPD), Zdeněk Matouš (ČSSD), Jitka Sachetová (KSČM), Ladislav Drlý (KSČM), Radek Balej (KSČM), Radek Štejnar (ČSSD)
Koalice: KSČM a ČSSD
Počet obcí s rozšířenou působností: 16
Počet členů rady: 11
Počet členů zastupitelstva: 55

 

 

Nepřehlédněte

„V civilizované zemi rozhodují o regionálních záležitostech nikoliv jmenovaní úředníci jako za císaře pána ale zvolená samospráva,“

říká v rozhovoru k patnácti letům krajů hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

netolickyČeské a moravské kraje slaví patnácté narozeniny. Od doby svého vzniku, kdy jejich úřady fungovaly takřka v polních podmínkách, prošly velkým vývojem a změnily se v sebevědomé samosprávné celky respektované na centrální politické úrovni. O tom všem jsme hovořili v „narozeninovém“ rozhovoru s nejmladším ze současných hejtmanů Martinem Netolickým, který stojí v čele Pardubického kraje.

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2024 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji